Zabiegi na cellulit

zabiegi na cellulit

 

Cellulit jest problemem, który dotyka nie tylko otyłe osoby. Równie często pojawia się u kobiet młodych i szczupłych. Przyczyny pojawienia się cellulitu są zróżnicowane.

Zalicza się do nich:

  • Zbyt małą ilość ruchu
  • Niewłaściwą dietę
  • Zatrzymanie wody
  • Przyjmowanie leków hormonalnych (także terapia hormonalna)
  • Noszenie ciasnych spodni, które zaburzają krążenie i zakładanie nogi na nogę
  • Palenie tytoniu
  • Picie dużych ilości kawy i czarnej herbaty

Wyróżnia się 4 stopnie zaawansowania cellulitu: w pierwszym z nich zmiany nie są widoczne gołym okiem, a w czwartym, oprócz widocznych zmian, pojawia się już delikatny ból spowodowany stanem zapalnym.

Oprócz zabiegów na cellulit, walka z nim polega również na skupieniu się na pielęgnacji, czyli regularnym wykonywaniu peelingu i masowaniu skóry przy pomocy antycellulitowego kosmetyku. Ważna jest poprawa krążenia, do czego przyczynią się masaże przy pomocy bańki chińskiej, spacery, noszenie luźniejszych spodni i bogata w owoce dieta. Aby usunąć toksyny, potrzebne jest dostarczanie organizmowi dużej ilości wody niegazowanej. Częstotliwość posiłków powinna być dość duża – jemy mniej, a częściej, czyli co 2-3 godziny. Oprócz wody pijemy zieloną herbatę i herbatki ziołowe.

W gabinecie kosmetycznym możemy skorzystać z zabiegów na cellulit, które wygładzą skórę oraz usprawnią krążenie i wydalanie szkodliwych produktów przemiany materii. Należą do nich m.in. lipomax plus, endomasaż, fala radiowa RF, masaż bańką chińską.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Micro-meso-roller - mikromesoterapia

Mezoterapia mikroigłowa - mikromezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy, wyraźnie wypłycający istniejące zmarszczki, poprawiający gęstość i grubość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Idealny dla skór dojrzałych, wiotkich, cienkich.

Karboksyterapia na ciało

Niezwykle skuteczna broń w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami, czy bliznami.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.