Nadwaga

 

nadwagaZwiększenie masy ciała wiąże się z wieloma problemami natury estetycznej. Chociaż osoby pulchne wyglądają na twarzy znacznie młodziej niż ich szczupli rówieśnicy, to pojawiają się u nich inne problemy.

Skutkiem zbyt dużej masy ciała są odparzenia, cellulit i podwójny podbródek. Osoby z nadwagą często narzekają też na nadmierne pocenie się.  Chociaż częściej słyszy się o rozstępach spowodowanych zbyt szybkim chudnięciem i ekspresową dietą, także intensywne zwiększenie masy ciała sprzyja pojawieniu się rozstępów.

Odparzenia w okolicach pachwin, pośladków, pod piersiami wymagają stosowania pudrów i zasypek. Podobnie wygląda sprawa z potliwością. Podwójny podbródek można zredukować poprzez poprawę napięcia skóry oraz modelowanie twarzy makijażem. Walka z cellulitem dotyczy nie tylko osób otyłych.

Niekiedy nadwaga spowodowana jest zmianami hormonalnymi lub przyjmowaniem leków, często towarzyszy temu nadmierne owłosienie i nadpotliwość. Chociaż każda taka sytuacja wymaga konsultacji z lekarzem, my także możemy pomóc w lepszym samopoczuciu, zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Zaproponujemy zabiegi modelujące i wysmuklające ciało. Zadbamy o kondycję skóry, poprawimy krążenie, zwiększymy i poprawimy odpływ limfy.

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Karboksyterapia na ciało

Niezwykle skuteczna broń w walce z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, rozstępami, czy bliznami.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.