Nadmierne owłosienie

 

Nadmierne owłosienie na cieleChociaż włosy są naturalnym wytworem naskórka i pełnią istotne funkcje: termoregulacyjną oraz ochronną, to nie zawsze są one przez nas samych akceptowane. Obecnie nikogo specjalnie nie zdziwi widok gładkich pach, zarówno u kobiety, jak i u mężczyzny. Niektórzy wykonują depilację samodzielnie, w zaciszu domowym, inni korzystają z usług kosmetyczki. Jeżeli Twoim problemem jest nadmierne owłosienie, które utrudnia Ci życie i zabiera pewność siebie, warto pomyśleć nad metodami, które pozwolą na dłużej cieszyć się gładką skórą.

NASZE ROZWIĄZANIA:

W naszym gabinecie kosmetycznym proponujemy m.in. dwie najbardziej skuteczne metody usuwania niechcianego owłosienia. Jest to fotoepilacja E-LIGHT, termoliza i bezbolesne woskowanie Waxperts Wax.

Fotoepilacja E-LIGHT, czyli usuwanie owłosienia za pomocą urządzenia  E-LIGHT jest zaliczane do najbardziej efektownych zabiegów. Laser ten łączy energię światła IPL z energią prądu RF (fal radiowych). Ponieważ promienie docierają na różną głębokość skóry, zabieg zapewnia skuteczność. Podobnie  jak przy innych fotoepilacjach, dla uzyskania zadowalających efektów konieczna jest seria zabiegów, ale zaletą jest m.in. to, że depilacja E-LIGHT wywołuje mniejszy dyskomfort i nie wymaga użycia znieczulenia. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą kosmetyczką.

Drugą propozycją jest TERMOLIZA, czyli trwałe usuwanie niechcianych włosków przy pomocy prądu wielkiej częstotliwości. Ta skuteczna metoda znajduje zastosowanie na małych obszarach zabiegowych, takich jak pachy, pachwiny, wąsik, broda, brwi. Ze względu na czasochłonność i precyzję pracy jest zabiegiem wykonywanym na małych okolicach. Termoliza elektrokoagulacja elektroliza idealnie odpowiada na problemy skór ciemnych, u których zabieg fotoepilacji nie byłby możliwy. Termolizę, elektrokoagulację wykonujemy   także na włosy jasne blond i siwe, czyli tam, gdzie laser bywa nieskuteczny.

Waxperts Wax, czyli tzw. „bezbolesne woskowanie”. Oczywiście woskowanie nie może być zupełnie bezbolesne, ale dzięki zastosowaniu specjalnego ochronnego olejku przed zabiegiem, na skórze powstaje warstwa ochronna, która zapobiega zrywaniu naskórka podczas depilacji. Zabiegi z użyciem wosków Waxperts dają minimum bólu i maksimum gładkości, ponieważ chwytają nawet krótsze włoski. Kosmetyki uzupełniające, z zawartością lawendy, działają na skórę kojąco i antybakteryjne, co jest ważne przy wrażliwej skórze lub przy skłonności do zapalenia mieszków włosowych.

Warto wiedzieć: nagłe pojawienie się nadmiernego owłosienia może wskazywać na zaburzenia hormonalne lub inny problem ze zdrowiem. Jeżeli jesteś kobietą i zauważyłaś u siebie owłosienie na brzuchu, twarzy lub podudziach, skonsultuj się z odpowiednim specjalistą. Porozmawiaj o swoim problemie z ginekologiem i endokrynologiem. 

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.