Zamykanie naczynek na twarzy

zabiegi na naczynka czyli jak usunąć naczynka w salonie kosmetycznym

Zabiegi na naczynka – w jakim wieku zacząć stosować?

Rozszerzone naczynka krwionośne (teleangiektazje) to jeden z najczęstszych objawów cery naczyniowej. Pierwsze pojawiają się z reguły bardzo wcześnie, bo już po 20 roku życia. Są one jednak na tyle mało widoczne, że często ich po prostu nie zauważamy. Problem staje się bardziej widoczny zwykle między 35 a 45 rokiem życia. To ostatni moment na zastosowanie serii skutecznych zabiegów wzmacniających naczynka!

Cera naczynkowa profesjonalne zabiegi – warto?

Pielęgnacja cery naczyniowej jest trudna, ponieważ ten rodzaj cery jest z reguły wrażliwy zarówno na składniki występujące w kosmetykach, jak i na czynniki środowiskowe. Wraz ze wzrostem ilości „pajączków” osoba nimi dotknięta zaczyna odczuwać coraz większy dyskomfort i ma kłopot z codziennym makijażem, który przestaje kamuflować te niedoskonałości. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest wizyta u kosmetyczki, która zamknie naczynka i zaleci odpowiednią pielęgnację.

Zamykanie naczynek - metody

Istnieją rozmaite zabiegi, które pozwalają na wzmocnienie i uszczelnienie naczynek. Możliwe jest także zamknięcie naczynek już pękniętych – szczególnie polecamy laserowe zamykanie naczynek. Działanie laserem to nie jedyna metoda zamykania naczyń krwionośnych. Druga, bardzo szybka i skuteczna metoda to termoliza- (nowoczesna forma elektrokoagulacji). Oprócz zabiegów w gabinecie kosmetycznym ważna jest pielęgnacja domowa i zmiana trybu życia: ograniczenie spożywania przypraw i alkoholu, stosowanie ochrony przeciwsłonecznej, unikanie gorących kąpieli, stronienie od stresu.

Laserowe zamykanie naczynek – na czym polega?

Zabieg laserowego usuwania naczynek polega wykorzystaniu energii lasera do trwałego zamknięcia rozszerzonego naczynka. To bardzo szybka, bezpieczna i skuteczna metoda, która pozwala trwale zamknąć naczynka na nosie, policzkach, a także w pozostałych strefach twarzy i ciała. Jeśli dodatkowo zastosujemy się do zaleceń, które ograniczą powstawanie nowych teleangiektazji, efekt zabiegu utrzyma się na stałe. Poniżej znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Termoliza elektroliza elektrokoagulacja- na czym polega?

Zabieg termolizy elektrolizy elektrokoagulacji to bezpieczna i szybka metoda skutecznie zamykająca popękane naczynka krwionośne na twarzy. Jest prawie bezbolesną metodą. Jak działa? Przepływający przez naczynko prąd wielkiej częstotliwości powoduje koagulację hemoglobiny i niszczy naczynie krwionośne. 

zamykanie naczynek - sprawdzone, skuteczne metody:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Laserowe zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek laserm E-light VPL SHR - to bardzo precyzyjna, bezpieczna i skuteczna metoda zamykania naczynek oraz likwidowania innych problemów naczyniowych.

Zabieg Dermapen 4.0

Zabiegu na twarz

Dermapen 4.0 to obecnie najskuteczniejszy zabieg kosmetologiczny z zakresu mezoterapii frakcyjnej, mikroigłowej.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.