Zabiegi przeciwzmarszczkowe

zabieg przeciwzmarszczkowy we Wrocławiu wykonywany w salonie kosmetycznymZabiegi przeciwzmarszczkowe – które z nich naprawdę działają?

Wiele osób zastanawia się jakie zabiegi na odmłodzenie twarzy mają szansę przynieść naprawdę widoczne rezultaty. Odpowiedź jest prosta – takie, które są dostosowane do rodzaju zmarszczek i przede wszystkim do Twojej skóry!

Skuteczne zabiegi odmładzające twarz – kiedy zacząć?

Starzenie się skóry i związane z nim powstawanie zmarszczek jest nieuniknione. Jednak odpowiednia pielęgnacja, zmiana niektórych przyzwyczajeń i samodyscyplina powinny pomóc opóźnić proces powstawania i pogłębiania się zmarszczek. Warto zacząć już w okolicy 25 roku życia, kiedy w naszej skórze zaczynają szybciej zanikać włókna kolagenu i elastyny.

Zabiegi na zmarszczki – dobieramy je w oparciu o rodzaj zmarszczek

Wyróżniamy różne rodzaje zmarszczek. Pierwsze z nich to zmarszczki mimiczne, zwane inaczej dynamicznymi. Pojawiają się one jako jedne z pierwszych i są efektem częstego powtarzania pewnych ruchów, np. „kurze łapki” w okolicach oczu związane są z częstym śmianiem się, a „lwia zmarszczka” (pionowa na czole) ze smutkiem lub złością. Lwia zmarszczka nasila się też w okresie letnim, gdy przebywamy na nasłonecznionym terenie i odruchowo marszczymy brwi, mrużąc oczy przed rażącym słońcem. Zmarszczki mimiczne pojawiają się stosunkowo najwcześniej, bo już nawet po 20 roku życia. Inny rodzaj zmarszczek to zmarszczki grawitacyjne, związane ze spadkiem jędrności skóry i jej „ciągnięciem w dół”. Zmarszczki te zmieniają owal twarzy, tworząc tzw. „chomiki”, drugi podbródek lub bruzdy nosowo-wargowe. Te zmiany najczęściej uwidaczniają się w okolicy 50 roku życia. Warto jeszcze wspomnieć o zmarszczkach posłonecznych, które powstają w wyniku nadmiernego opalania. Pod wpływem słońca warstwa rogowa ulega pogrubieniu i widoczność zmarszczek pogłębia się. Na szczęście dość szybko można je wygładzić poprzez zabiegi na zmarszczki działające złuszczająco.

Na każdy rodzaj zmarszczek istnieje skuteczne rozwiązanie. Oferujemy zabiegi przeciwzmarszczkowe, które nie tylko poprawią napięcie skóry i ją wygładzą, ale widocznie wypełnią i rozprostują zmarszczki.

 

Zabiegi przeciwzmarszkowe - oferta zabiegowa:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Ferulac peel - kwas ferulowy z floretyną

Ferulic peel - kwas ferulowy

Ferulic complex peel -  - nowa NANOjakość peelingów chemicznych o działaniu odmładzającym, intensywnie rozjaśniającym i regenerującym skórę.

Radiofrekwencja mikroigłowa - RF frakcyjny Wrocław

Zabiegu na twarz

Rf frakcyjna, zwana także rf mikroigłową to najbardziej wszechstronne, bezpieczne i skuteczne urządzenie. Klienci doceniają ją przede wszystkim za szybkość, skuteczność, bezbolesność i brak wymaganego czasu na rekonwalescencję.

Laserowe odmładzanie skóry - zabieg plaster miodu - resurfacing

Laserowe odmładzanie skóry - resurfacing - plaster miodu

Zabiegu na twarz

Zabieg potocznie nazywany jest plastrem miodu. Polega na nieinwazyjnym laserowym odmładzaniu skóry - bezboleśnie i szybko.laser

Micro-meso-roller - mikromesoterapia

Mezoterapia mikroigłowa - mikromezoterapia

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg intensywnie przeciwzmarszczkowy, wyraźnie wypłycający istniejące zmarszczki, poprawiający gęstość i grubość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Idealny dla skór dojrzałych, wiotkich, cienkich.

Zabiegi na twarz - White tea

Freihaut - White Tea

White tea - intensywne nieinwazyjne odmłodzenie skóry. To możliwe! Ale to nie wszystko, to niezwykle odprężający rytuał pielęgnacyjny, który odbuduje Twoją skórę.

Fotoodmładzanie laserowe VPL SHR

Fotoodmładzanie laserem - cofnij czas i zachodzące w skórze zmiany! Zabieg polecany już od 25 roku życia, gdy spada ilość produkowanego kolagenu.

Odmładzający Retinol - The Active Freihaut

The Active to innowacyjne rozwiązanie na wiele problemów skóry dzięki obecności retinolu. Zabieg z retinolem dobrze sprawdzi się w przypadku skóry mieszanych, grubych, z nierównomiernym kolorytem.

MULTI C RETINOL

Mieszanina kwasów i retinolu o kompleksowym działaniu. Multi C retinol to intensywny ale delikatny chemiczny peeling poprawiający jakość i kondycjonowanie Twojej skóry.

Zabieg Dermapen 4.0

Zabiegu na twarz

Dermapen 4.0 to obecnie najskuteczniejszy zabieg kosmetologiczny z zakresu mezoterapii frakcyjnej, mikroigłowej.

Zabieg na twarz - fala radiowa RF

Fale Radiowe RF

RF to jeden z najnowszych zabiegów na twarz, cieszących się niesamowitym uznaniem i popularnością wśród specjalistów, jak i klientów.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.