Zabiegi na przebarwienia - usuwanie

usuwanie przebarwię w salonie kosmetycznym poczucie piękna zabiegUsuwanie przebarwień – metoda zależy od rodzaju zmiany

Najpopularniejsze z nich – i chyba też najładniejsze, choć niezbyt lubiane przez ich właścicielki - to piegi. Drobne złotobrązowe lub brunatnobrązowe plamki są wynikiem nierównomiernego rozłożenia barwnika w żywych warstwach naskórka i skóry właściwej. Piegi można rozjaśnić, ale lepiej się z nimi polubić, ponieważ mimo ochrony przeciwsłonecznej i tak będą wracały każdego lata. Makijaż mocno piegowatej buzi lepiej wykonywać kosmetykami półprzezroczystymi, ponieważ kryjące podkłady dadzą wrażenie brudnej buzi. Chociaż istnieją zabiegi i kosmetyki rozjaśniające piegi, warto uczynić z nich swój atut.

Laseroterapia na przebarwienia – w jakich przypadkach się sprawdza?

W gabinecie kosmetycznym najczęściej wykonujemy zabiegi na przebawienia podrądzikowe oraz plamki pigmentowe. Wyróżnia się tutaj ostudę, przebarwienia słoneczne i plamy hipopigmentacyjne. Ostuda jest charakterystyczna dla okresu ciąży lub przyjmowania leków hormonalnych.  Przebarwienia słoneczne są trochę większe od piegów i lokalizują się w naskórku, skąd łatwiej je usunąć. Z kolei plamy hipopigmentacyjne to jasne odbarwienia, wywołane brakiem melaniny w skórze.

Laserowe usuwanie przebarwień potrądzikowych – dla kogo?

Laseroterapia przebarwień świetnie sprawdza się zarówno w przypadku typowych trądzikowych przebarwień pozapalnych, jak również do likwidowania blizn zanikowych, które wyglądają jak dołki w skórze. Przy pomocy lasera możemy usunąć przebarwienia na twarzy, szyi, dekolcie czy plecach, wyrównać koloryt cery, a także stymulować regenerację skóry, która sama wypełni ubytki skóry związane z powstaniem potrądzikowych blizn zanikowych.

Zabiegi na przebarwienia – czy inne metody też są skuteczne?

W usuwaniu przebarwień równie dobre efekty przynoszą kwasy, czyli peelingi chemiczne na przebarwienia. Więcej na ten temat możesz przeczytać poniżej, klikając na opis wybranego zabiegu. Poznasz również odpowiedź na pytanie, jaki jest najskuteczniejszy kwas na przebarwienia?

 

Zabiegi na przebarwienia Wrocław - nasza oferta:

 

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Zabiegu na twarz

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

Laserowe Usuwanie Przebarwień Wrocław E-light - Laser

Usuwanie przebarwień laserem

E-light, czyli połączenie światła IPL z falą RF - to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na przebarwienia.

Mikrodermabrazja - zabieg złuszczający

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazję zalicza się do zabiegów o działaniu złuszczającym i oczyszczającym. Urządzenie, którym wykonuje się zabieg jest wyposażone w głowice diamentowe, które ścierają naskórek.

Zabieg Dermapen 4.0

Zabiegu na twarz

Dermapen 4.0 to obecnie najskuteczniejszy zabieg kosmetologiczny z zakresu mezoterapii frakcyjnej, mikroigłowej.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.