Zabiegi na trądzik

zabiegi przeciwtrądzikowe na twarz w salonie urody poczucie piękna

Zabiegi na trądzik – nie tylko dla młodych!

Chociaż trądzik jest z reguły wpisany w młodzieńczość, to nie znaczy, że mamy się z nim zaprzyjaźnić. Odpowiednio dobrane zabiegi na trądzik u kosmetyczki pomogą uporać się z nadmiernym łojotokiem, stanem zapalnym czy możliwością pojawienia się blizn potrądzikowych.

Zabiegi przeciwtrądzikowe – na jakie objawy?

Trądzik młodzieńczy najczęściej pojawia się w okresie dojrzewania. Bywa jednak, że problem niedoskonałości towarzyszy nam nawet po 30 roku życia. Skóra trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji, ponieważ z reguły ma cechy charakterystyczne zarówno cery tłustej, jak również cery wrażliwej. Właśnie dlatego warto skorzystać z zabiegów przeciwtrądzikowych u kosmetyczki!

Przyczyną problemów z niedoskonałościami jest nadmierna praca hormonów, gruczołów łojowych i nieodpowiednia dieta. Sytuację z reguły pogarszają często popełniane błędy pielęgnacyjne, takie jak nadmierne wysuszanie skóry poprzez kosmetyki antybakteryjne i matujące oraz toniki zawierające alkohol. Zaburzona w ten sposób równowaga hydrolipidowa przynosi uczucie przesuszenia i podrażnienia, a to z kolei stymuluje dalsze wytwarzanie łoju. Koło się zamyka.

Masz już dość wiecznie zanieczyszczonej skóry i nawracających stanów zapalnych? Chcesz złagodzić lub całkowicie pozbyć się problemu? Mamy na to swoje sposoby! Zaufaj nam, a zobaczysz różnicę. Oto nasze rozwiązania!

Zabiegi na trądzik u kosmetyczki – jak wygląda wizyta?

Podstawą dobrze dobranej pielęgnacji jest przeprowadzenie wywiadu i dokładne zdiagnozowanie aktualnej kondycji cery. Zapytamy o stosowane w domu kosmetyki, tryb życia i dietę. W zależności od grubości skóry i rodzaju widocznych zmian określimy dalszy plan działania. Może on obejmować manualne oczyszczanie, zabiegi złuszczające z użyciem różnorodnych kwasów, a także kuracje laserowe BLACK DOLL, E-LIGHT, oczyszczanie wodorowe, (peeling wodno-tlenowy) czy dezinkrustracja. Podczas pierwszej wizyty zaproponujemy odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji domowej, które wzmocnią efekty gabinetowych zabiegów. Po wyciszeniu wszystkich zapalnych zmian skoncentrujemy się na usunięciu przebarwień i blizn potrądzikowych. Tutaj dobierzemy indywidualnie do potrzeb Twojej skóry zabiegi, mezoterapię mikroigłową, praca z żelem bioaktywym estgen.

Zabiegi na trądzik laser – ile kosztuje?

Koszt laserowego zabiegu na trądzik wynosi ok. 360zł. Rekomendowane zabiegi z reguły trzeba powtórzyć kilkukrotnie, wedle zaleceń kosmetologa.

Pozostałe zabiegi kosmetyczne na trądzik - ceny

Cena pozostałych zabiegów to od 140 zł za peeling kawitacyjny do 240 zł za peeling chemiczny. Niektóre z nich wykonuje się jednorazowo, ale większość wymaga powtórzenia.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację, podczas której porozmawiamy, obejrzymy skórę i zaproponujemy skuteczną terapię przygotowaną INDYWIDUALNIE DLA CIEBIE!

 

POZNAJ BOGATĄ OFERTĘ ZABIEGÓW PRZECIWTRĄDZIKOWYCH:

Bezpłatna konsultacja kosmetyczna gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna

Bezpłatna konsultacja w gabinecie kosmetycznym

Mamy bardzo dużo zapisów na bezpłatne konsultacje kosmetyczne, dlatego warto skontaktować się z nami jak najszybciej. Zadzwoń już dziś, zanim ktoś inny zajmie Twoje miejsce!

Zabieg pielęgnacyjny - Czysta Jak Łza

Czysta jak łza - oczyszczanie twarzy manualne

Indywidualnie dobrany, kompleksowy zabieg oczyszczania twarzy, dobrany dla potrzeb danej skóry oraz jej problemów.

Salipeel lic - kwas salicylowy

Salicylic- kwas salicylowy

Salicylic - dermatologiczny peeling chemiczny, jedyny kwas działający intensywnie na zmiany zapalne na skórze, a jednocześnie delikatny dla skór wrażliwych. Ma działanie wyciszające, przeciwtrądzikowe, wygładzające, zwężające pory, łagodzące stany zapalne i naczyniowe skóry.

Indywidualna terapia przeciwtrądzikowa

Zabiegu na twarz

Trądzik to trudny problem, z którym najczęściej próbuje się walczyć na wiele sposobów.

Płyn Jessnera - intensywne działanie na trądzik i przebarwienia

Zabiegu na twarz

Płyn Jessnera to jeden z najskuteczniejszych kwasów dla skór tłustych, zanieczyszczających się, wykorzystywany podczas kuracji przeciwtrądzikowych.

Kwas migdałowy - Mandelic Peel

Mandelic peel - kwas migdałowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu rozświetlającym i przeciwzmarszczkowym. Świetnie sprawdza się w walcez niedoskonałościami skóry.

Comodex - zabieg przeciwtrądzikowy

Zabiegu na twarz

Comodex to innowacyjny zabieg przeznaczony dla cer tłustych, mieszanych i trądzikowych.

Acne Peel - kwas na trądzik

ACNE PEEL - skuteczny peeling chemiczny na zmiany trądzikowe, potrądzikowe, trądzik różowaty, zanieczyszczoną skórę. Dermatologiczny peeling dla skór tłustych i wrażliwych.

Zabieg Dermapen 4.0

Zabiegu na twarz

Dermapen 4.0 to obecnie najskuteczniejszy zabieg kosmetologiczny z zakresu mezoterapii frakcyjnej, mikroigłowej.

Oczyszczanie kwasami Wrocław - przebieg zabiegu

Oczyszczanie + Kwas, czyli oczyszczanie kwasami

Oczyszczanie kwasami to połączenie dwóch niezawodnych metod, które doskonale się uzupełniają - chemicznego peelingu medycznego i oczyszczania skóry.

Azelac - kwas azelainowy

Azelac - kwas azelainowy

Dermatologiczny peeling chemiczny o działaniu łagodzącym, oczyszczającym, dla skór wrażliwych, płytko unaczynionych.

Laserowe leczenie trądziku - zabieg BLACK DOLL Wrocław

Zabiegu na twarz

Laserowy peeling węglowy to idealny zabieg dla osób zmagających się z nawracającym trądzikiem. Zabieg Black Doll to najnowocześniejsza metoda laserowego leczenia trądziku.

Poczucie Piękna Wrocław
Gabinet kosmetyczny Poczucie Piękna
Salon kosmetyczny we Wrocławiu
 
ul. T. Kościuszki 29, Wrocław
NIP 8992941192

Najnowsze opinie

Do gabinetu kosmetycznego POCZUCIE PIĘKNA i w cudowne ręce Pań trafiłam z polecenia i był to strzał w 10!!!! Profesjonalizm oraz niezwykle miła atmosfera, jaką wprowadzają dziewczyny to nie wszystkie atuty tego miejsca. Profesjonalnie wykonywane zabiegi oraz wiedza, jaką posiadają Panie spowodowały, że z przyjemnością oddaje się w Ich ręce :) - Anna M.